DEWEL.CZ profesionální webové prezentace – tvorba webů, e-shopů, portálů, intranetů a strategií

dewell.cz

Tvorba webových prezentací

OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE

Internetový marketing a SEO optimalizace (SEO z angl. Search Engine Optimization) je způsob, jak zvýšit úspěšnost vašich stránek. Nabízíme kompletní internetový marketing. Propagace webových stránek zahrnuje SEO optimalizaci pro vyhledávače, registraci do katalogů a vedení internetové PPC reklamy.

Vyhledávač je nejpoužívanějším nástrojem pro hledání informací na internetu. Optimalizace webových stránek pro vyhledávače je stejně důležitá jako grafika a programování stránek. Správně provedená SEO optimalizace webových stránek umožní, aby se zobrazovaly na prvních stránkách vyhledávání.

Součástí základní optimalizace je SEO analýza projektu z pohledu optimalizace pro vyhledávače a analýza klíčových slov. Navrhneme a aplikujeme metody SEO optimalizace.

Hlavní kroky pro dosažení správné optimalizace:

  • analýza klíčových slov
  • úprava html tagů pro zvýraznění textu a odkazů
  • úprava nabídky menua navigace na stránkách
  • úprava důležitých tagů v hlavičce stránek tzv. meta tagy
  • úprava struktury stránek podle správné sémantiky html dokumentů
  • úprava a optimalizace textů na stránce

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače, je velice účinná metoda, jak dostat vaše internetové stránky do českých, slovenských i světových vyhledávačů na přední pozice, před konkurenční odkazy. Jedná se o systematický proces, jehož výsledky se sice neprojeví ihned, ale i přesto vám ve výsledku SEO dokáže přinést mnohem větší návštěvnost.