Vrtačka-Zdarma. Patře Skladovací Stojan Dokovací Stanice Držák Držák pro Dyson V11 V10, V8 V7 V6 Ruční Akumulátorový Vysavač Držet Čističe

1 053.60 Kč

Přidat na seznam přání

Popis produktu


Vhodné pro Dyson V11 V10, V8 V7 V6

ČERNÁ

SellingDrill-Zdarma. Patře Skladovací Stojan Dokovací Stanice Držák Držák pro Dyson V11 V10, V8 V7 V6 Ruční Akumulátorový Vysavač Držet Čističe & Příslušenství,Stabilní Kovové Organizátor RackPoint

KOMPATIBILNÍ - Super Fit pro Dyson Ruční Držet V6 V7 V8, V10 V11 Akumulátorové Vysavače.

ŽÁDNÉ DÍRY NA ZEĎ-Premium kvalitní volně stojící podlahový stojan pro váš akumulátorový vysavač. Obchod a nabíjet váš přístroj bez vrtání do zdi.

Prodej Point100% KOVOVÁ - Vyrobeno z odolné a vysoce kvalitní 100% Kovové,Zakřivené ploché železo uspořádány ve věži struktury, Všechny nástroje se hodí perfektní .

FAQ

Při připojování kousky, nezdá těsné. Co dělám špatně?

Jelikož jste nespecifikovala, které jsou uvolněné šrouby, mohu jen hádat, co je tvůj problém může být. Allen šrouby by měly být použity k zajištění základny k nižší sloupec. Pokud je použit na jakékoliv jiné místo, které může být váš problém. Ty pak mají 8 šrouby používané k držení nižší sloupci do horní části kolony, které se po průchodu otvory v každém sloupci, šroub do 2 obdélníkové desky umístěné uvnitř obou stranách sloupy. Pokud dáte 2 obdélníkové desky mimo sloupce místo uvnitř, že by se s největší pravděpodobností dá u volnější fit. Konečně, máte 10 šrouby, 2, které zajišťují 1 5 příslušenství háčky. Pokud tyto jsou volné, buď jste vybrali špatně, výrobce poslal u špatné velikosti šroubů, nebo výrobce vrtané špatnou velikost otvoru. Protože tyto jsou velmi společné sensical odpovědi na snadno odvodit problém, to se již pravděpodobně překročili své mysli, jak na to, co vaše řešení může být. Budete tedy znát lék na svůj problém, je jednu z následujících akcí: koupit větší průměr šroubu, nebo vrátit stojan na výrobce pro výměnu nebo vrácení peněz.

A: Odpověď na otázku výše.

Možné příslušenství háky být instalován na obou stranách?

Můžete nainstalovat pouze příslušenství háky na jedné straně.

A: Odpověď na otázku výše.

Q: Často Kladené Otázky

A: Odpověď na otázku výše.

Popište svůj příběh značky, včetně vytvoření a rozvoje časové osy, milníky, atd.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Funkce Skladem
Typ Skladování Držáky A Stojany
Ne. Úrovní Jeden
Původ KN(Původu)
Použitelný Prostor KUCHYNĚ
Číslo Modelu v11-stojan
Klasifikace Non-skládací Stojan
Typ Instalace Typ Podlahy
Materiál Kovové
Velikost M

Související produkty