HAVADOU 5 Řádků 6Points Červený Laser 360°samonivelační Nastavení Vertikální A Horizontální Rotační LD 635nm Viditelnost

843.05 Kč

Přidat na seznam přání

Popis produktu


Nákupní Tipy:

1. Naše dodací lhůta zboží je do 5-7 dnů za normálních okolností, pokud jste velmi nervózní, prosím, můžete kontaktovat náš zákaznický servis pro potvrzení dodací lhůty, než vaše nákupy. 2. Pokud logistiky informací, zboží je abnormální během přepravy, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis personálu na první čas, jsme vám pomůže vyřešit problém. Vzhledem k dopadu mezinárodního prostředí na mezinárodní logistika, někdy informace, nahrávání bude zpoždění , což je normální a nemusíte se bát. 3. Po obdržení zboží, pokud máte nějaké dotazy týkající se použití, prosím, kontaktujte zákaznický servis co nejdříve, pomůžeme vám to vyřešit . 4. Je-li obal zboží je poškozené, prosím, zaznamenejte příslušné video při rozbalování,a pošlete nám ho . Pokud tam je problém s výrobkem, můžete kontaktovat náš zákaznický servis, jakmile je to možné, a my zajistíme po-prodejní servis pro vás. 5. Ruské přátele vybírat na lodi z Ruska, prosím, věnovat pozornost, aby informace o vyzvednutí zásilky. Vzhledem k různé logistické kanály, některé expresní dodání vyžaduje, abyste vyzvednout zásilku na poště. Věnujte, prosím, pozornost na mobilní telefon zprávu a platformy zpráva připomenutí po vás místo, aby vyzvednout balíček v čase. V současné době, pošta udržuje balíku na 15 dní, a balíček bude vrácen poštou po 15 dnech.

Tip:

Brýle jsou dárky v balíčku. Pokud jsou poškozeny, obraťte se na zákaznický servis na reedice. Dárkové výrobky nepodporují sporu náhrady. Prosím pochopit. Очки - это подарки. Свяжитесь со службой поддержки, чтобы повторно выпустить их, если они повреждены. Подарочные продукты не поддерживают возмещение спорных вопросов. Пожалуйста, поймите.

Naše Služby:

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Typ Vertikální A Horizontální Lasery
Původ KN(Původu)
Certifikace CE
Přesnost ±1 mm/10 mm
Číslo Modelu červená
360 stupňů rotaty Ano
Značka HAVADOU
Velikost 22*17*25cm
Je Inteligentní Zařízení Ano
Model Měření 5 řádků
Vlnová délka 635nm

Související produkty