Dropship Ucpat Dělo Vysoký Tlak Silný, Manuální Klimatizace Příkon Blaster Čerpadla Koupelna Kuchyňský Dřez Píst Potrubí Ucpat Remover

182.10 Kč

Přidat na seznam přání

misc

Popis produktu


Popis:

Jak Používat:

Krok 1 : Naplňte Vodní Komory

Předtím, než budete používat svůj Ucpat Dělo, budete muset vyplnit svůj vodní komory. Tak učinit, zapněte přístroj tak, že širší konec je směrem nahoru a naplňte ji až na vrchol bez přetékání.

Krok 2 : Flip DeviceAfter vašeho zařízení vody je komora plná, rychle otočit nástroj a umístit jej přímo nad vaší ucpané kanalizace.

Krok 3 : Zatlačte Černý Povrch

Jakmile jsem vyletěl vaše zařízení nad umyvadlem, sprchou nebo vanou mozků, zatlačte na kolo černý povrch, který uvidíte na horní straně přístroje. Pokud budete tlačit dolů dost tvrdě, to bude posílat vodu do ucpané kanalizace a vyčistit zalepit. Nicméně, pokud budete tlačit na to příliš na lehkou váhu, možná budete potřebovat, aby se zasadila znovu s větší silou na čištění kanalizace.

Krok 4 : Odebrat Zařízení a Test

Konečně, poté, co jste dokončili tlačí kroku, vyjmutí zařízení z dřezu a vyzkoušet mozků, aby se ujistil, že je to jasné. Pokud ne, opakujte tlačí krok ještě jednou

RM24442143489838337

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Původ KN(Původu)
Číslo Modelu Čističe
Funkce Eco-Friendly
Typ Čističe
Tvar Solidní

Související produkty