LCD controller Driver Board Monitor Kit pro LM240WU2(SL)(B1) LM240WU2-SLB1 1920X1200 panel obrazovky (HDMI-kompatibilní+DVI+VGA+Audio

420.26 Kč

Přidat na seznam přání

misc

Popis produktu


M. NT68676.2A(HDMI+DVI+VGA+Audio) LCD/LED Obrazovky Controller Board Monitor Diy Kit

To je skvělá sada easy-opětovná montáž LCD controller kit, který se používá k zapnutí holé notebook LCD panel do desktop/PC monitor. To bude překvapení, že vaše holé LCD bude mít dobré využití, a již nebude odpadu.

Tato sada je určena pro lcd LM240WU2(SL)(B1) jen, prosím, ujistěte se, že vaše číslo modelu monitoru lcd je stejná před uvedením pořadí. Pokud váš lcd je jiný, nezapomeňte si, prosím, kontaktovat nás s číslo modelu monitoru lcd pro návrh.

plug&play kit, není třeba pájení.

Nezbytné Příslušenství pro soustružení holé LCD plochy monitor: LCD Controller board, LVDS kabel, Klávesnice, VGA cable/DVI/HDMI kabel, Napájecí Adaptér . Pokud jste již měli kabelu VGA/DVI/HDMI kabel , napájecí adaptér pro LM240WU2(SL)(B1) potřebuje výstup 24V pro podsvícení a 12V pro controller board kit.

tento kit je skvělá volba pro vás, ještě tam jsou nějaký jiný druh sady pro volby v našem obchodě, prosím, neváhejte a kontaktujte nás pro návrh.

LCD Controller Board M. NT68676.2A:

M. NT68676.2A je monitor control board, který může podpořit LED/LCD panely. To může podporovat rozlišení až 2048X1152.

M. NT68676.2A lze synchronizovat s počítačem automaticky. Synchronizace vyžaduje synchronní signál, který horizontální a vertikální synchronizace jsou od sebe odděleny.

M. NT68676.2A podporuje dynamický kontrast ovládání, sluchátkový výstup a digitální ovládání hlasitosti současně.

Velikost desky řadiče: 139mmX58mmX17mm

Have a zkuste a budete mít velké překvapení!

Pak dostaneš tento kit?

Poznámky :

1. Prosím, ujistěte se, že vaše LCD je v pořádku, před nabízení tohoto zboží, jinak budete zodpovědný za neslučitelnosti.

2. Pokud máte obavy, moc o nastavení rozlišení, prosím, rozmyslete před přihazováním!

3. Pokud nejste specializuje na elektroniku, nebo máte pochybnosti v provozu, prosím, kontaktujte nás pro instrukce, jak nejsme schopni odpovědnost za nesprávné fungování.

4. Po dokončení připojení, prosím, nespěchejte k moci! Za prvé, použijte multi-meter vyzkoušet, zda GND LCD je spojen s GND na desce řadiče. Pokud ne, zkontrolujte prosím připojení znovu. Pokud ano, prosím, otestovat, zda není zkrat mezi červené dráty a černé dráty z LVDS kabel. Pokud je tam zkrat, tak to znamená opak připojení nebo jiné chyby. Jakýkoliv problém, prosím neváhejte nás kontaktovat. DIY potřebuje určité odborné znalosti, prosím, laskavě vzít odpovědnost riziko. Žádný kovový kontakt je povolen, když se napájení na řídicí desce, jinak zkratu může dojít, což může způsobit nedostupnost regulátoru b snice.

Návod pro připojení k desce řadiče LCD:

1. Vzít staré LVDS kabel od LCD panelu.

2. Připojte nový LVDS kabel k LCD panelu.

3. Připojte k desce řadiče s PC pomocí VGA kabelu/Kabelu HDMI/DVI kabel.

4. Vstupní napájení 12V,4A a 24V ( Prosím, ne revidované napětí jumper nastavení na lcd controller board před potvrzením od nás, protože špatně revizi tohoto napětí bude mít vaše lcd spálené. Mimochodem, prosím tě, nedělej připojení lvds kabel nesprávně, některé špatné connecton můžete dostat své lcd spálil taky, pokud si nejste jisti, prosím, neváhejte nás kontaktovat. )

Balíček obsahuje: 1 X LCD Controller Board (M. NT68676.2A) naprogramován pro LM240WU2(SL)(B1) 1 X 5 kláves Klávesnice 1 X LVDS kabel 1 X kabel Podsvícení

**** LCD controller board možná má trochu aktualizace od dodavatele, takže mohou být stejné, jako to je znázorněno na obrázku. Pokud váš lcd není v tomto seznamu této položky, prosím, ne koupit tento kit, je nemusí být vhodné pro vás, a to může být s různými cenu. Doufám, že za pochopení. Prosím, neváhejte se na nás obrátit s vaší číslo modelu monitoru lcd, budeme se snažit v našich silách pomoci.

Vítejte přizpůsobit svůj vlastní kit! -- Zboží bude dodáno Swiss Post AirMail. Doručení bude trvat 7-30 pracovních dnů(nezahrnuje víkendy), závisí na umístění. Některé země jsou pomalé dodávky, které mohou způsobit zpoždění, doufám, že za pochopení, pokud se věci dějí.

- Jsme loď všechny položky do jednoho pracovních dnů (pondělí až pátek) po prověření platby po dává nám, číslo modelu monitoru lcd, s výjimkou soboty, neděle a svátky.

Upozornění : Cel

Dovozní daně a Celní poplatky ve vaší zemi NEJSOU ZAHRNUTY v ceně položky nebo přepravní poplatky . Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Kompatibilita Ostatní
Číslo Modelu LM240WU2(SL)(B1)
Stav Sestavy Téměř Připraven
Certifikace NIC
Svazek 1920x1200
Kamery Jsou Vybaveny No
Značka COOERQI
Původ KN(Původu)

Související produkty