120W 1.3 L Ultrazvuková čistička Digitální Časovač Topení Degas 40KHZ Semi Wave Ultrazvukové Šperků, Brýle a Prsten Kulka Píst Tiskárny

1 442.46 Kč

Přidat na seznam přání

misc

Popis produktu


*110V/220V je k dispozici, zanechte vzkaz, pokud máte požadavek. 120W 1.3 L Ultrazvuková čistička Digitální Časovač Topení Degas 40KHZ Semi Wave Ultrazvukové Šperků, Brýle a Prsten Kulka Píst Tiskárny

Popis produktu ultrazvukový čistič je mikroprocesorem řízené zařízení, které využívá ultrazvukové nebo vysokofrekvenční zvukové vlny k čištění šperky a jiné jemné prádlo. Vibrace ultrazvukových vln v kapalině způsobí silné kavitace a emulgaci . Miliony kavitační bubliny mohou být generovány za sekundu. Pod působením akustického tlaku, tyto bubliny jsou rychle vyrobené a neustále násilné tryskání, produkovat silný vliv a sací silou pro odstranění odolných nečistot a zabít bakterie a viry. Ultrazvukové čistící zařízení může ušetřit čas a práci, to vám uvolní ruce, a aby váš život a práce efektivnější. Vestavěný výkonný převodníky mohou posílit ultrazvukový výkon a vynikající čisticí výsledek. To je využití digitální program, ve ultrazvukový čistič pro ovládání jednotky, v závislosti na množství a stav položky, které mají být čištěny, aby si vybrat pracovní dobu cyklu. Jako výsledek, to je více pohodlnější a efektivnější než ruční mytí, parní čističe, vysokotlaké vodní proudové čištění nebo jiné stroje. Pokročilé Kartáčované Nerezové Oceli na Čištění Nádrže, aby se zabránilo korozi vodní skvrny a udržet tank hledá vždy nové. (Pro srovnání, běžné nerezové oceli na čištění nádrží bude špinavé žluté korozi vodní skvrny na povrchu po dlouhou dobu používání, a je těžké být odstraněny.)

Funkce Ultrazvukový Čistič Trvanlivé nerezové oceli konstrukce. Ultrazvukové čištění a topení mohou pracovat současně. Vysoká účinnost čištění pro teeny blot částice. Velký digitální časovač a ukazatel teploty pro přesné umýt času a teploty. CE, FCC a RoHS Schválen. Vestavěný Výkonný Převodník může posílit ultrazvukový výkon a vynikající čisticí výsledek z Nerezové oceli čištění koš pro čištění některé malé předměty, které potřebují méně tření, může snížit tření mezi malé objekty a nádrže. Z nerezové oceli utěsněné víko s rukojetí, aby se zabránilo vody teplo z rozptylující. Kanalizace s regulací Průtoku Ventilem pro snadné čištění a oplachování Smyku důkaz gumové nohy. Použijte vodu z vodovodu pouze pro všeobecné čištění, můžete také přidat 5-10 ML saponátu do vody, aby posílily umýt výsledek, když je potřeba.

Aplikací Ultrazvukových Čistší, Ultrazvukové Čištění Stroje byl široce používán v Hardware, Elektronika, Brýle, Šperky, Optika, Hodiny, Lékařské Stomatologie, Zdravotní péče, Chemické, Automobilový, Lodní, Letecké a Opravy průmyslových Odvětví. Potřeb pro domácnost: Denní používání předmětů, jako jsou zlaté a stříbrné šperky, šperky, ozdoby hlavy, brože, brýle, řetízky, pera, Cd, holení, nože, hřebeny, zubní protézy, čaj nástroje a mléčné láhve, bradavky a ovoce, jako jsou hrozny, třešně, višně a jahody. Při čištění objektu, to může také být sterilizovány. Kromě toho, ultrazvuk může také čištění a péči o ruce, k dosažení účinku krásu pleti, zvýšení elasticity kůže. Elektronické spotřebiče: Spínače, integrované obvody, elektronické obvody, polovodičové prvek, křemíkový čip, quartz crystal, magnetické hlavy, magnetické pásky, optické vlákno, Relé, kondenzátorů, Alarmem, paměť, LCD, Pájení, olejových skvrn, terpentýn, konzervační látky, parafín, železitý, rez na pevný disk složky. Hodinky a Šperky průmysl: Odstranění barvy, barvy ve spreji, sloučeniny, oleje, kalu, prachu, vrstva oxidu, leštící pastu na Šperky, náhrdelníky, jade články, hodinky, brýle, atd. Chemické a biologické Průmysl: čištění, dezinfekce a sterilizace chemické přístroje a laboratorní nádoba. Asistované urychlit emulgace, rozklad a extrakce. Automobilový průmysl: Hlavně odstranit olej, antiseptické, zbytky plastů, brusné a grafitu na Ventil, zapalovací svíčky, palivové čerpadlo, olejová nádrž, baterie, elektrody, pístní kroužek, stroj kontrolu disku částí. Optický Průmysl: Odstranění oleje, pot a popel na Optické přístroje a všechny druhy čočky. Letecký průmysl: Odstranění oxidu dusnatého, prach, rez, uhlíku a stupnice na palivový filtr, řízení toku vybavení, Gyroskopy, satelitní a letecký hydraulický systém Galvanické průmysl: Odstranění mastnoty, rzi, fosfidu na Vernier třmen, svítidla, brýlové obruby, chirurgických nástrojů, zubní nástroje, hardware, sledovat díly, kovové konstrukční části, jako jsou rybářské náčiní příslušenství Tiskařský a textilní průmysl : Odstranit skvrny, inkoust, značka, otisky prstů, oleje a barviva na Rotační stroj, zvlákňovací trysky, polyester filtrační jádro, textilní vřetena. Energetický průmysl: Odstranění Inkoustu, oleje, prachu, rzi na pouliční lampy, elektrické energie metr, žárovka, dálnopisu a izolace hlavy Vakuové iontové pokovování výrobků: Hlavně úklid olejové skvrny, otisky prstů, prach, oxidy na Čočky, pryskyřice, list, sklo, osvětlení, umění a řemesel, než povlak, Lékařské nástroje: Především odstranění krve, gel, otisky prstů, zbytky, bílkoviny na injekční Stříkačky, pipety, skleněné nádoby, kardiostimulátory, esophagoscopes, proctoscope, směrová zrcátka, umělé orgány. Přesnost stroje: Hlavně odstranit Brusiva, železné piliny, rez inhibitory, kompozity, chlazení olejů, leštění, oxidy na Šrouby, trysky, ozubená kola, pružiny, ložiska, vedení rámy, stroje a zařízení na výrobu, plně uzavřený kompresory, výměníky tepla, přesné ventily.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Číslo Modelu GW0101/GW0201
Parní Trvání 10-15 minut
Příslušenství 1xPower kabel 1xUser manuál 1xStainless ocelové víko 1xCleaning koš
Semiwave Režimu 30/60W nebo 60/120W, přepínatelná
Kapacita 1.3 L
Nedostatek Vody Alarm No
Odplynění Podpora
Velikost jednotky (GW0101) 175x165x160mm
Výkon (W) 60W/120W
Napětí (V) 110V/220V
Materiál Z nerezové oceli 304
Certifikace FCC
velikost nádrže 150x135x65mm
Topný Výkon 150w
Značka granbo
Ultrazvuková Frekvence 40KHz
ohřívač 20-80 stupňů Celsia
Využitelná kapacita 1.0 L
Nastavení Času 0-30min
Typ Ultrazvukový Čistič
Velikost jednotky (GW0201) 175x165x190mm

Související produkty