Broadlink con RM4 Pro Rm4C Mini Smart home Universal WiFI Remote Controller HTS2 Teplota Vlhkost senzor Pro iOS Android

94.63 Kč

Přidat na seznam přání

misc

Popis produktu


Broadlink Bestcon RM4 Pro Rm4C Mini Smart home Universal WiFI Remote Controller HTS2 Teplota Vlhkost senzor Pro iOS Android

Poznámka,prosím, přečtěte si níže pečlivě,tks

pro HTS2 Teploty čidlo Vlhkosti je třeba pracovat s RM4 pro nebo RM4 mini . pokud ne , jen usb kabel.

RM4C mini nezahrnuje adaptér plug, budete muset koupit samostatně.

RM4 Pro, nabízíme EU/US/UK adaptér plug(původní packling box není zahrnují)

1. BroadLink RM4 Pro (WI-fi+IR+RF)

Na Broadlink RM4 Pro je univerzální dálkový ovladač vám umožní ovládat infračervené / RF zařízení prostřednictvím smartphonu ( IOS & Android ) .

Uživatelé mohou ovládat zařízení kdekoliv a kdykoliv poté mohou připojit mobilní internet. Kromě ovládání spotřebiče přímo, uživatelé mohou také předvolby plánování, téma tak, že zařízení se zapne / vypne automaticky v rámci různých témat. Například, můžete vytvořit "režim prezentace" tak, že po sobě jdoucích akcí (E. g. Zavřete curtainsrarrTurn na computerrarrTurn na projectorrarrThe projektor přepnutí na konkrétní kanál), bude přijato v 9a.m. každý den.

RM4 Pro je skutečný konečný univerzální dálkové ovládání s následujícími funkcemi: Podpora všech IR řízené zařízení, jako jsou TV, klimatizace, DVD, atd. Podpora 433MHz a 315MHz frekvence. Podpora externího snímače příslušenství(HTS2 Senzor) Podpora Wi-fi 2,4 GHz b/g/n Podpora Aplikací pro Android a IOS pro ovládání vaší TV pomocí vašeho chytrého telefonu přes internet, můžete nastavit čas spuštění TV/klimatizace/DVD v předstihu Podpora automatické režimy, Auto Doma a Auto Pryč Snadné config: Jeden krok připojení k vaší domácí nebo kancelářské Wi-Fi zdarma, žádné vstupní branou potřebné Profily: Proměňte svůj iOS nebo Android smartphone na univerzální dálkové ovládání Smart Control: Pomocí Broadlink App, můžete ovládat své zařízení kdekoliv,kdykoliv Plánování: Pre-nastavit vlastní profily, automaticky pracovat v nastaveném čase

2. Broadlink BestCon RM4C MINI (WI-fi+IR)

Bestcon je nový syn značka Broadlink , To RM4c mini je nejnovější příjezdu z Broadlink v roce 2019. V porovnání s RM mini3 , má výkonnější IR kód ( Broadlink udělat hodně vyzkoušet, při koupi výkonné kódy data v posledních 2 letech) , a nové cloud( Tam jsou mnohem více služeb v Europea zemí a Americké trhy ) a podpora aplikací ( vše bude vložené v aplikaci "Broadlink" ) .

Wi-fi smart control

Snadné použití, jen jeden krok připojení k vaší domácí nebo kancelářské Wi-Fi zdarma, žádné vstupní branou potřebné, Podporuje Wi-fi 2.4 GHz 802.11 b/g/n, 3G a 4G sítě

Univerzální IR ovládání TELEVIZORU, STB, AC, DVD plater, AMP...

Podpora Wi-Fi \ 3G \ 4G ovládání

Místní IR kód pro rychlejší odezvu

3. Broadlink HTS2 VLHKOSTI A SNÍMAČE TEPLOTY

O Shippment

1.PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY.Vyrábíme shippment do 2-15 dnů po ověření platby.

2.Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3.Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4.SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.Jsme schopni přijmout žádnou odpovědnost za případné vlastní zpoždění.

5. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

6 Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

7 nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo impot daně.

Návrat a Vrácení peněz

1.Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, konkrétní důvody pro návrat, a vaše po#.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.dewell.cz. VÍTĚZNÁ NABÍDKA MNOŽSTVÍ. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


pro RM4c mini Podporuje pouze jeden IR
Stav Sestavy Ready-to-Go
Podpora Domovská stránka Google a alexa
Typ Univerzální Inteligentní Dálkový Ovladač
Certifikace ROHS
Původ KN(Původu)
Kompatibilita Všechny Kompatibilní
HTS2 Teplota Vlhkost senzor pouze Podpora RM4 Pro nebo RM4 mini, ne supprot RM4C mini
Značka broadlink
Funtion Inteligentní Domácí Wifi Dálkový Ovladač
frekvence pro RM4 Pro 315/433MHZ/ IR
Číslo Modelu Broadlink RM4 Pro/RM4C mini/HTS2 senzor
Obsahuje FCC ID pro RM4 Pro 2ACDZ-BL3336-P
Podporované OS Android 4.0/IOS 9.0 výše
Infračervené Frekvence 38khz
Ovládání Multi-směr infračervené
Wifi 2.4 GHz WIFI802.11b/g/n
Kamery Jsou Vybaveny No

Související produkty