TV Stick MiraScreen G2 Pro Android, Bezdrátové, WiFi Display TV Dongle Přijímač 1080P HD TV Stick Airplay Media Streamer Media

118.03 Kč

Přidat na seznam přání

misc

Popis produktu


Podporuje multi-systém cross-platformní (Android, iOS,Windows) a multi-screen interaktivní prvky;

Podpora full HD bezdrátový audio a video přenos, podpora HDMI 1.3, HD výstup.

Podporuje kabelové připojení k Internetu, s AP funkce, může být použit jako WiFi hotspot;

Podpora WiFi 802.11 b/g/n bezdrátové připojení, A silné anti-rušení schopnosti.

Snadné použití, nejsilnější a nejstabilnější z podobných produktů 6.Podpora miracast: IOS 5 nebo vyšší, Android 4.0 nebo vyšší,Windows8.1 nebo nad

Specifikace

Název Produktu: Displej Dongle

Barva: černá

Rozhraní: HDMI

Použitelné: Podpora Miracast / Airplay / DLNA

Jak používat: IOS, způsob připojení: Krok 1: Stiskněte tlačítko na klíč pro přepnutí do režimu Airplay Krok 2: Přečtěte si hardwarový klíč SSID a heslo na obrazovce (8 Alibaba čísla po PSK) Krok 3: Připojte zařízení se systémem IOS a dongle s WIFI SSID Krok 4: Otevřete Airplay a vyberte SSID MiraScreen začít zrcadlení Android image metoda: Krok 1: Stiskněte tlačítko na klíč pro přepnutí do režimu Miracast. Krok 2: Otevřete Miracast funkce z Android zařízení (například obrazu/Miracast/Smart View, Miracast název funkce různých zařízení se bude lišit) Krok 3: Vyberte název dongle začít zrcadlení

Funkce

1. Bezdrátový Displej: Připojení k WiFi, použití Miracast, DLNA a AirPlay zrcadlení celé obrazovky vašeho smartphonu/tabletu/PC k další velké obrazovky-displeje (jako je HDTV, monitor, projektor) s rozhraním HDMI. Dokonale vychutnat konečný obrazovky: sledovat filmy, hrát hry, a vytvořit si vlastní exkluzivní filmy.

2. Není třeba pro APLIKACE a není Vyžadován Žádný Ovladač: Vestavěný 2.4 Ghz WiFi modul, není třeba pro APLIKACE bez řidiče. Jen vychutnat si média na velké obrazovce ve 3 krocích: plugin -> připojit -> zrcátko. Zapojte adaptér do HDMI portu, vyberte příslušný kanál HDMI, zapojte USB do externí napájecí adaptér (nabíječka na mobil), a nakonec spárovat s mobilním zařízením.

3. Široce Používané a Kompaktní Přenosný Design: může být použit pro domácí zábavu, e-learning, vzdělávací prezentace, obchodních setkání / konference. Wireless display z chytré telefony, tablety k Hdtv, monitory a projektory PowerPoint, Excel, Word, PDF a obrázky. Kompaktní a přenosný design pro snadné přenášení.

4. Široká Kompatibilita: Podpora pro Android 4.4+ a iOS 9.0+ smartphony a tablety, pro Samsung, Sony, iPhone, atd. Není kompatibilní s aplikacemi s "HDCP" video ochrana autorských práv, jako je Netflix, Amazon Video, SKYGO, HBO go, HULU a Honda. Protože tyto aplikace jsou šifrována a nejsou povoleny pro software třetích stran, sdílení.

5. Malé Obrazovce na Velké Obrazovce: Miracast obsahu (HD video/hry/hudba/fotografie/soubory) z chytrého telefonu/tabletu/PC (Windows8.1+)/ Mac k HDMI zařízení, jako jsou TV a projektor, vhodný pro rodiny s dětmi, Zábava / Obchodní / Vzdělávání / Školení.

Balení seznam:

1*2.4 G s stejné obrazovce

1*Nabíjecí kabel

1*Návod k použití

Upozornění:

Všechny obrázky a popisy jsou pouze pro ilustrativní účely. Specifikace, funkce a vzhled se mohou lišit podle skutečného využití. Barevná odchylka se vztahuje na aktuální konfiguraci systému a mírné rozměr rozdíl je povolena vzhledem k ruční měření. Doporučujeme můžete zkontrolovat s prodeje pro přesné nabídky, pokud je třeba.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Pohlaví Muž-Žena
Číslo Modelu HDMI adaptér
Typ Kabely HDMI-kompatibilní
Značka HiMISS
Konektor HDMI
Konektor B HDMI
Balíček Ano

Související produkty