Chrome Krku Pickup Elektrická kytara Pickup pro TL Elektrická kytara

121.40 Kč

Přidat na seznam přání

Strunné Nástroje

Popis produktu


Je dodáván s připojením vodiče Se silným zvětšením délka Kabelu přibl. 28cm Platí pro elektrická kytara Barvy:Stříbrná(Chrom) Odolnost:7.05 kΩ Pickup Rozměry:Jak je znázorněno na fotografii Materiál:Měď kryt+Měděné cívky a Keramické Magnet Balíček Obsahuje: 1 x kytaru pickup 2 x Šrouby 2 x Springs

Upozornění pro nákup doplňků pro elektrické kytary

Jak tam jsou tak mnoho různých druhů elektronických kytarové příslušenství s vynikající velikostech a dodavatelů pro tyto výrobky jsou různé, prosím, zeptat se na přesnou velikost, aby prodejci přímo. Prosím, změřte si velikost přesně, a pak dejte nám vědět. Prodáváme pouze podle velikosti seřazeny podle sebe v pořadí.

O velikosti

Protože existuje mnoho různých druhů kytaru, náhradní díly a příslušenství. Velikosti obrázků pro výrobky, které potřebují přesnou velikost, aby se vešly na kytary byly uvedeny. Prosím, potvrďte svou velikost pečlivě před cílem. Některé přípustné chyby v pevném rozsahu by tam být, protože různé skvrny a chyby měření.

O barevný rozdíl

Všechny produkty by měly být fotit na místě! Kvůli natáčení světla a různé obrazovky, atd, fotografie, barvy bude trochu lišit od skutečných produktů. Všechny barvy by měly následovat skutečné produktů.

O doručení

Zboží by mělo být zaslány do 5 až 7 pracovních dnů, jakmile dostaneme vaši objednávku.

O velkoobchod

Prodáváme pouze kytara díly a příslušenství, a váš dotaz, pro všechny velkoobchodní údaje by měly být velmi vítán a velmi příznivá cena by měla za předpokladu,.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Původ KN(Původu)
Název produktu Krku Pickup
místo původu Čína
Odpor Cca 7.05 kΩ
Číslo Modelu TL-NECK-CR
Vyzvednutí Rozměr Jak je znázorněno na fotografii
Materiály Měděný kryt+Měděné cívky a Keramické Magnety
barva stříbrná(Chrom)
Typ Vyzvednutí
Hmotnost 75G/piece

Související produkty