6.5" A21s LCD + Rám Pro SAMSUNG Galaxy A21s 2020 Displej SM-A217F/DS SM-A217F/DSN LCD Displej Dotykový Digitizér Montáž Modulu

564.42 Kč

Přidat na seznam přání

Popis produktu


Friendly připomenutí : Prosím, laskavě test na obrazovce jako první,neinstalujte jej přímo!!!

6.5" A21s LCD + Rám Pro SAMSUNG Galaxy A21s 2020 Displej SM-A217F/DS SM-A217F/DSN LCD Displej Dotykový Digitizér Montáž Modulu

Kompatibilní S : Pro Samsung Galaxy A21s 2020 A217; SM-A217F/DS; SM-A217M/DS; SM-A217F/DSN

☞☞☞☞☞☞Upozornění : Pls otestovat, než ji budete instalovat na vašem telefonu,nebo nebudeme akceptovat jakýkoli spor, po tom.

Poté, co jste obdrželi zboží,prosím, neinstalujte na obrazovce přímo,můžete propojit flex kabel k základní desce a vyzkoušet jako první, aby se ujistil, že funguje perfektně. Pokud nejste dobří při výměně LCD,doporučujeme vám najít profesionální údržbu osobu, aby jej nahradit.

Níže uvedené Podmínky Jsou V Záruce:(třeba video a foto důkaz,je to nezbytné)

(1).Když obdržíte balíček a balíček byl poškozen.nechci podepsat balíček.Pokud jste již podepsali, ujistěte se, že poskytnout nějaké poškozené obrázky na vnějším obalu a předměty. (2).Zjistíte, že položka je poškozen, když jste otevření balíku.ukázat záda pro lcd,máme logo vzadu. (3).Najdete položku nemusíte pracovat, když jste testování,a ještě jste si ji nainstalovat. (4).Dostanete se nesprávné barvy nebo modely. (5).Jste neobdrželi položky po efektivní doba dodání.

Níže Uvedené Podmínky Nejsou V Záruce:

(1).Netestovali jste položky, než jej nainstalovat. (2).Výrobek byl rozbitý, ale nemůžete poskytnout nějaké fotky poškozen vnější obal. (3).Ne-pracovní, nebo poškození z důvodu nesprávné instalace. (4).Musíte použít položky. (5).Jste neobdrželi balíček, protože jsi odešel špatnou adresu nebo telefonní číslo. (6).Produkt přesahuje záruční doba---3 Měsíců. Výrobky poškozené v důsledku lidské důvody jsou nevztahuje záruka.

Friendly Připomenutí:

1.Prosím, dovolte trochu barevné variace pro různé nastavení zobrazení. 2.Prosím, zkontrolujte, zda váš model telefonu pečlivě, aby se zabránilo nákupu chyby. 3.Máme jen jednu sadu nástrojů pro všechny balíčky. Pokud jste si zakoupili více obrazovek a potřebujete více sad nástrojů, prosím, poznamenejte v objednávce nebo poslat zprávu na nás. Počet nástrojů, jsou ve většině stejné jako počet obrazovek.

Díky za váš nákup,s pozdravem.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Materiál AMOLED
Vhodné Pro Pro Samsung Galaxy A21s 2020 A217 SM-A217F/DS SM-A217M/DS SM-A217F/DSN
Dotkněte Typ Obrazovky Kapacitní Displej
Číslo Modelu Pro Samsung Galaxy A21s 2020 A217 SM-A217F/DS SM-A217M/DS SM-A217F/DSN
Certifikace NIC
Model výrobku Můžeme nabídnout všechny druhy náhradních dílů pro mobilní telefon
Rozlišení Displeje 1520X720
Displej > 3"
Kontrola Kvality Dobře testována před odesláním
Typ LCD Displej Dotykový Displej Digitizer Shromáždění
Původ KN(Původu)
Pixel 1600*720
Kompatibilní Značka Samsung
LCD Kit Ano
Velikost 6.5 inch
Značka OTOZISON
Po servisu Jeden po druhém po-servis
Položka Stav Nové
manipulační čas Loď v rámci 24.
barva černá

Související produkty