Dívky u Fontány - Počítají Cross Stitch Sady - Ruční Vyšívání pro Vyšívání 14 ct Cross Stitch Sady DMC Barvy

609.95 Kč

Přidat na seznam přání

misc

Popis produktu


Prosím přečíst celou stránku, opatrně, než si koupit!

Pokud chcete PDF soubor, připojit mě a nechat svou e-mailovou adresu. Pošlu vzor e-mailem do 24 hodin. Soubor PDF cena je $9.99. Steh: Počítají Cross Stitch Název: Dívka u Fontány: M&W E-commerce, Inc. Stehy: 240w x 300h Velikost: 17" x 21" (43,5 x 54.4 cm) Barvy: 87 (mapoval pro DMC nit); používá pevná nit barvy, Všechny stehy jsou plné Stehů. Ne polovina stehů nebo zadní švy. Součástí této sady jsou: bílá barva 14 count Aida x-stitch tkaniny, Black & White PDF Vzor grafu se Symboly, barvy-kódované paleta nit a nit oddělovač s presorted 6-vlákna polyesterová vyšívací nit, jehlu a úplné a anglický návod ~ Vše, co potřebujete k dokončení této křížkové projekt!

1. Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

2. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.

3. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Použití Domácnost Essentials/Dekorace
Typ Balíček
Materiál 100% Polyester
Značka Ankicoleman Vzory
Vnější Obal PVC
Rám No
Plátno Způsob Balení Složené
Vzor Typu PORTRÉT
Styl Americký Styl

Související produkty