Dřevěné Jednorázové Držák Multi Přihrádek Kávu Pít Papírové Kelímky, Víčka a Brčka DIY Organizátor Úložný Box

558.31 Kč

Přidat na seznam přání

Popis produktu


KUTILSTVÍ, Jednoduchá Montáž Podle instrucitons v položce, každý může dokončit instalaci do 15 minut, která je plná zábavy, aby ji sestavit. Gumový kroužek je připevněn k posílení pořadatel. Vysoce kvalitní Dřevěné Desky Materiál Vybrat 3mm tloušťka, vysoce kvalitní a ekologické dřevěné dřevotřískové desky s hladkým povrchem. Na instructure jednorázových držák je pevný, odolný, a materiál, položky, která je také odolnost proti korozi a vodotěsné. Kávu, Čaj nebo Drink Papíru Pohár/Víčka, Brčka mohou být uloženy v držáku Držitel má více oddílů, které rozměry compartmens je cca 10cm x 10cm. Jednorázové držák je určen pro obchod s kávou, čaj s mlékem, obchod, bar, restauraci a domů. To může pomoci lidem, aby práce pohodlnější a efektivnější. To bude také pracoviště nový vzhled, více čistší a čistší.

Specifikace (Délka x Šířka x Výška): Celková velikost: Prosím, podívejte se na fotky Vnitřní velikost jednotlivých prostor: 10cm x 10cm Barva: Béžová/Hnědá/Černá Co je v krabici? 1ks* Jednorázové Držák 1ks* Pytel Gumový Kroužek 1ks* Instalační Příručka Poznámka: Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření. Tento produkt nemůže být ponořen do vody po dlouhou dobu, žádný prach na povrchu může být vymazán čistěte vlhkým hadříkem. Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím neváhejte a kontaktujte nás pro další pomoc. Náš zákaznický servis vám odpovědět na vaše dotazy do 18 hodin.

Jednoduchá a rychlá Montáž: rychlá a jednoduchá montáž je ideální volbou pro každého, do 15 minut. Stolní organizér police je pevná s gumovým kroužkem, který lze pevně připojit oddělené části Vyrobeno z Vysoce Kvalitní Dřevěná Deska: Vybrat 3 mm tloušťka vysoce kvalitní a ekologické dřevěné dřevotřískové desky s hladkým povrchem, pevné, odolné a odolnost proti korozi Multi Přihrádek: Multi Přihrádek lze uložit papírový kelímek, brčka na pití nebo koření. To může pomoci lidem, aby práce pohodlnější a efektivnější. To bude také pracoviště nový vzhled, více čistší a přehlednější Specifikace (Délka x Šířka x Výška): Vnitřní velikost každé Mřížky: 10cm x 10cm; Barva: Béžová/Hnědá/Černá Nejvyšší Kvalita Produktu a Servis: snažíme se poskytnout vám s nejvyšší kvalitou výrobků a nejlepší zákaznickou zkušenost. Pokud si nejste zcela spokojeni, nebo máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat kdykoliv, budeme odpovědět na vaše dotazy a e-maily do 18 hodin

XICHENGSHIDAI

XICHENGSHIDAI byl založen v roce 2016 a registrované v USA ochranná známka v roce 2017. Náš tým byl hluboce pochopil o cross-border e-commerce pro mnoho let, máme hluboké porozumění pro domácí a kuchyňské výrobky, a také má dobré kooperativní vztahy s mnoha first-line výrobní továrny. Děkuji, že jste si vybrali XICHENGSHIDAI produkty. Prosím, kontaktujte nás kdykoliv pro případné dotazy. Doufáme, že budete mít krásný den.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Materiál Dřevo
Původ KN(Původu)

Související produkty