1ks ph-05 Nejnovější Protable LCD Digitální PH Metr Pero Tester Akvárium Vody v Bazénu Víno Moči tds metr

185.26 Kč

Přidat na seznam přání

Popis produktu


Funkce:

1.Snadné Použití: Jednoduše ponořte pH metr, elektroda v roztoku, které mají být testovány, hodnoty jsou rychle zobrazí na velkém lcd displeji 2.Široké Použití: Ideální nástroj pro akvarijní, rybářský průmysl, bazény, lázně, školy, laboratoře, potravin a nápojů, pitné vody atd. 3.Auto Kalibrované: Funkce vestavěné kalibrace s 3 vyrovnávací paměti prášky(v ceně).Stačí stisknout tlačítko, aby dokončit kalibraci.

Specifikace :

1.100% zbrusu nový a vysoce kvalitní 2.Displej: LCD Digitální 3.Přesnost: 0.01/Rozlišení: 0.01 4.Provozní Teplota: 0~80°C 5.Rozsah Měření: 0.00~14.00 6.Sonda, Typ: Precision skleněné baňky elektrody 7.Metoda kalibrace: automatická kalibrace na 3 body 8.Napájení: 2*1.5 V Baterie(NENÍ součástí!!!) 9.Velikost:155*29*16mm

Provoz

1.Odstraňte ochranné víčko. 2.Nejprve opláchněte elektrodu destilovanou vodou a sát je s filtrační papír. 3.Zapněte měřič stisknutím tlačítka "ON/OFF" tlačítko. 4.Ponořte pH metr, elektroda v roztoku, které mají být testovány (neměla by být více než ponoření line). 5.Jemně promíchejte a počkejte asi 30 sekund, dokud se odečet neustálí. 6.Po dokončení, vyčistěte elektrody s čistou vodou, zapněte metr vypnout stisknutím tlačítka "ON/OFF" tlačítko. 7.Vždy vyměňte ochranný kryt po použití.

Balení seznam:

Balení: 1*PH tester s retail box 1*6.86 kalibrační prášek 1*4.01 kalibrace powde 1*9.18 kalibrace powde 1*uživatelská příručka

FAQ

Q:Kalibrační krok

A: 1.Zapněte PH metr 2.Rozpustí každý tlumivého roztoku v 250ML destilované vody 3.Ponořte elektrodu do PH 6.86 řešení,(pod teplotu 25) 4.Stiskněte tlačítko "CAL"(kalibrace)tlačítka na 5 sekund a uvolněte -Na displeji začne blikat 6.86 -Počkejte, až displej přestane blikat.Opláchněte elektrodu destilovanou vodou a osušte filtračním papírem. 5. Ponořte elektrodu PH 4.00 řešení, -Stiskněte tlačítko"CAL"po dobu 5 sekund,pak stiskněte a uvolněte okamžitě podruhé -Čtení začne blikat 4.00 -Počkejte, až displej přestane blikat Opláchněte a osušte elektrody destilovanou vodou jako předtím. 6.Umístěte metr zpět do roztoku pufru, aby test kalibrace.Pokud je nesprávné,prosím, zopakujte kalibraci 7.Pokud přibližné PH testu řešení je známo, že je nad 7.0,kalibrace měřidla pomocí 6.86 a 9.18 řešení.K tomu,prosím, postupujte podle kalibračního grafu,třetím krokem je kalibrace metody pro 9.18 bod.

Q: nezahrnuje baterie?

A: Je potřeba 2ks LR44 1,5 V Baterie,Ale nejsou zahrnuty v balíčku

Q:Třeba kalibrovat před použitím?

A: Tento pH metr je kalibrován.Uživatelé mohou použít přímo.

Balíček s plastový box

YIERYI

YIERYI značka byla registrována v roce 2016. Hlavními produkty jsou refraktometry, PH metry, tds, es pera, půdy metrů, kuchyňské váhy, a šperky váhy.V zájmu zajištění přesnosti údajů, dali jsme se na low-cost čip, vybrané vysoce přesné Tchaj-wanu dovážené a Jižní Korea importované čipy, design si vybral přenosný pen-type design, lehké, krásné, a snadno se přenáší.Všechny produkty budou testovány, kalibrováno a používáno sami, aby zajistily, že kvalita je kvalifikovaný a pak povýšen.Chceme, aby tento zdravý značky vstoupit do každé rodiny a všech koutů světa, a projít na sen o "světě lásky, China made"!

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


S Podsvícení Nebo Ne No
barva Oranžová
Číslo Modelu PH-05
Značka yieryi
Typ Displeje Digitální
DIY Dodávky Instalatérské práce

Související produkty