Kvalitní akustická kytara,YAMA cutaway kytara D model,PEVNÉ SMRK TOP,41 cm ,FX370,doprava Zdarma

3 843.46 Kč

Přidat na seznam přání

Strunné Nástroje

Popis produktu


Brusinky Kytara Obchod

Dobrý den, přítel, já jsem Berry. Zde je to, brusinky kytara obchod.

Slibujeme, že všechny fotografie v našem obchodě jsou reálné fotky našich výrobků. Naše výrobky jsou přesně stejné jako ten, který vidíte v našem obchodě. Pokud chcete hudební nástroj v našem obchodě a máte otázky, prosím kontaktujte mě. To je moje potěšení.

Doufáme, že budete mít šťastný zážitek z nakupování v našem obchodě!

O Brusinkový Kytaru Obchodě:

Jsme továrna z ČÍNY. Jsme profesionální na všechny typy elektrických kytar, akustických kytar a basové kytary. Jsme si jisti, že naše hudební nástroje mají přesný tón, atraktivní zvuk, hladký výkon a elegantní vzhled.

Můžeme také postavit hudební nástroj jako váš požadavek. Říkáme, že vlastní produkt. Dobrý hudební nástroj potřebuje čas. Obvykle potřebujeme 4-5 týdnů postavit. Pokud se vám přizpůsobit hudební nástroj, doufáme, že si můžete být trpělivý a nespěchejte.

Naše služby:

Máme sladké zákaznický servis. To je Berry. Kdykoliv budete potřebovat pomoc, nebo máte otázky, prosím, kontaktujte s Berry. Odpovíme vám ihned, jakmile jsme se vidět vaše zprávy.

O poprodejní problém, poté, co obdržíte produkt, pokud máte dotaz, prosím, kontaktujte s Berry na poprvé. Berry může splnit všechny vaše požadavky. Prosím, nedávají nám negativní zpětnou vazbu, aniž by nás kontaktovat. Budeme smutné.

Doba dodání:

Testujeme každou kytaru před porodem. Jakmile platba byla potvrzena, vaše položky budou odeslány do 5 pracovních dnů. My vám poskytne sledovací číslo, takže můžete pohodlně sledovat zásilky pokrok na stránkách expresní společnost.

Doprava Zdarma:

Všechny produkty v našem obchodě jsou dopravu zdarma. Vybíráme správné express společnosti dodávat to na vás. Doprava zdarma je obvykle tím, EMS nebo China Post. Pokud máte speciální požadavek na Express company, prosím, na vědomí, v pořadí, nebo kontakt s Berry.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Luk Materiálu Brazílie Dřevo
Tón Pozici 21
Typ Akustická kytara
Zadní / Side Materiál Lípa
Značka naxjoy
String Winder Uzavřené Knoflík
Vhodné pro Unisex
Číslo Modelu YAMA
Vyzvednutí Pasivní Uzavřený Typ
Materiál Těla Smrk
Hmatník Materiál PALISANDR

Související produkty